İzmir Gaziemir AS Koltuk Yıkama

Neden Gaziemir AS Temizlik Hizmetlerini Seçmeniz Gerekir?

  Salonlarımızın baş köşesi olan koltuklar gün içerisinde istemesek de devamlı çeşitli kir ve tozlara maruz kalıyorlar. Ne kadar kendi yollarımızla müdahale etmeye çalışsak da bazı inatçı lekeleri endüstriyel makinalar olmadan tam anlamıyla temizleyemiyoruz. Bu lekeler hem kötü bir görüntü oluşturuyor hem de sağlığımız için problemlere sebep oluyor. İşte bu kirlerin temizliği için ihtiyacınız olan Karcher marka vakum gücü yüksek ENDÜSTRİYEL koltuk yıkama makinamız ile sizlere İzmir Gaziemir AS Temizlik olarak hijyen ve temizlik garantisi sunmaktayız. Son kalite ve uçucu özellik taşıyan deterjanlarımız ile koltuklarınız ilk günkü gibi hem temiz hem mis kokulu… Her çeşit koltuğa özel ilgi ve farklı yöntemlerle İzmir Gaziemir AS Temizlik ile koltuklarınız güvende.

Koltuklarınızı İzmir Gaziemir'de Neden Yıkatmalısınız?

  Koltuklarınız gün içerisinde aileniz ile en çok zaman geçirmeyi sevdiğiniz yerlerden birisidir. Ancak bazen göz sulanması, hapşırma ve diğer sağlık sorunlarına neden olabilir. Bunun nedenleri gözle göremediğimiz mikroskobik boyuttaki bakteriler ve kirlerde yatmaktadır. Bu nedenler koltuklarınızın hijyen ve temizliğinin korunması son derece önemlidir. Bu işlem toz alma veya evlerinizdeki vakumlu aletler ile yapılamaz. Bu işlemi sağlıklı bir şekilde yapmak için endüstriyel bir makinaya ihtiyacınız olmaktadır. İşte tam bu anlarda sizlerin bir makine için masrafa girmemeniz için Gaziemir AS Temizlik olarak son teknoloji ürünlerimiz ile evinizde sizlerle buluşuyoruz.

  İzmir Gaziemir AS Temizlik olarak tam olarak neye ihtiyacınız olduğunuzu belirleyip uzun ömürlü koltukların yanında mikropların üreme alanı olmasını engelliyor, derin koltuk temizliği ile mobilyalarınızın ömrünü arttırıyoruz.

AS Temizlik Gaziemir Koltuk Yıkama Hangi Aşamalardan Oluşmaktadır?

  Bildiğiniz gibi koltuklar ve kanepeler gün içerisinde en çok temas ettiğimiz yaşam alanlarının başında gelmektedir. Bu nedenle çok fazla toz, kir, bakteri ve ölü deri birikimi ile karşılaşmak kaçınılmazdır. Bu durumun sadece koltuklarınızın eski görünmesine neden olmakla kalmayıp aynı zamanda insan sağlığı açısından da sorun yaratması kaçınılmazdır. Bu nedenle koltuklarınızı Gaziemir AS Temizlik olarak sizlerin sağlığı için çalışmalarımızı özen ve titizlik ile gerçekleştirmekteyiz .

  Öncelikle koltuklarınıza yerleşmiş tozları yüksek emiş gücüne sahip endüstriyel makinelerimizle süpürerek temizlemeye başlıyoruz. Ardından koltuklarınızın kumaşını incelenir ve kumaşın yapısının belirlenmesi ile birlikte uygun şampuanlar seçilir. Böylece yıkama işlemine başlanır. Öncelikle koltuğunuza özel karışımların eklendiği su koltuklarınızla buluşturulur. Bir süre bekledikten sonra kir ve lekelerin çoğu çıkarılır ve bu özel sıvı ile temizlenir.

  Geriye kalan tek şey varsa inatçı lekelerden kurtulmak. İnatçı lekenin türü anlaşıldıktan sonra kanepenizin ilgili bölgesine özel leke çıkarıcılar uygulanır. Koltuğunuza zarar vermeyecek şekilde yumuşak fırçalar ile fırçaladıktan sonra bölge lekesiz kalacaktır. Son olarak koltuğunuzun kumaş yüzeyi, endüstriyel deterjan ve emiş sistemi ile yıkanarak hijyenik hale getirilir. Yıkama işlemi bittikten sonra son kontroller yapılarak ortam havalandırılır.

  Koltuk temizleme işlemlerinde en önemli etkenlerden birisi koltuğunuzun kumaşına zarar vermeden temizlik işlemlerini tamamlayabilmektir. Gaziemir’de Temizlik Hizmeti esnasında yaptığımız bu işin tüm süreçlerini sizlere detaylı anlatıp kafanızda herhangi bir sorun oluşmaması adına her türlü iletişimsel desteği vermekteyiz. İzmir Gaziemir koltuk yıkama işlemleri ve süreci hakkında detaylı bilgi almak için firmamızın iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Evinizin dört bir yanının temiz ve hijyenik kalmasını istiyoruz. Tüm yıl boyunca uygun fiyatlarla evinize temizliği getiriyoruz. İndirimlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

İzmir Gaziemir'de Koltuk Yıkama Fiyatları Nelere Bağlı Olarak Belirlenir?

  Gaziemir’de koltuk yıkama hizmeti için siz de AS Temizlik’i tercih edin yeniymiş gibi temiz koltuklarınızın tadını çıkarın. Kumaş rengini, koltuk dokusunu ve koltuk döşemesine zarar vermeden en iyi hizmeti en uygun fiyata almanızı sağlayan AS Temizlik temiz, güvenli ve sağlıklı bir ortamda zaman geçirmenizi sağlayan teknolojiler kullanır.

  Koltuk yıkama hizmet bedeli genellikle koltuğun şekline bağlı olarak şekilleniyor. Kanepe takımı, üçlü kanepe ve L kanepe gibi türlerin yanı sıra minderli ve mindersiz olması gibi özellikler de Gaziemir koltuk yıkama fiyatlarını etkileyebiliyor. 

  Koltuk yıkama fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Firma yetkilimiz belirttiğiniz koltuk tipine ve kumaş türüne göre size gerekli açıklamayı yapacaktır. 

Neden Gaziemir Koltuk Yıkama Hizmetine İhtiyacınız Var?

Öncesi

Sonrası

Öncesi

Sonrası

Gaziemir Bölgesindeki Hizmetlerimiz

Koltuk Yıkama

İnatçı lekelere karşı 6 yıldır Gaziemir AS Koltuk Yıkama ekibi olarak sizlerin yanınızdayız! AS Koltuk Yıkama ile sizin de koltuklarınız ilk günkü gibi temiz ve hijyenik.

Yatak Yıkama

AS Temizlik ile yataklarınızdaki kirlere son! En yeni teknoloji makinelerimiz ile profesyonel temizlik, %100 garantili temiz yataklar!

Yerinde Halı Yıkama

Son teknoloji ürünlerimiz ile Gaziemir'deki evlerde yerinde temizlik! En kaliteli deterjanlar ile tertemiz halılar için siz de AS Temizlik'i Hizmetleri'ni tercih edin.

Çekyat Yıkama

Kirlenmiş veya eskimiş çekyatlarınız için artık üzülmeye son! Gaziemir AS Temizlik olarak evinize gelip Karcher marka endüstriyel makinamızla çekyatlarınızı ilk günkü gibi temiz hale getiriyoruz.

Sandalye Yıkama

Ev, cafe, restaurant ve işyerlerinde kullanılan sandalyeleri yerinde, hijyenik ve kısa sürede yıkayarak temizliyoruz. Profesyonel vakumlu cihazlarla sandalyelerinizi kir, toz ve pisliklerden arındırıyoruz

Berjer Yıkama

Açık renkli kumaşlar öncelikli olmak üzere her tip berjer temiz bir görüntü için en az yılda 1 kez temizlenmelidir. Bu zor işlem için sizlere uzman AS Temizlik ekibi olarak Gaziemir'de yerinde Berjer Yıkama hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel Hizmet

Uzman Personel Kadrosu İle En İyi Hizmet.

Uygun Fiyatlar​

Kaliteli Hizmetle Birlikte Bütçenize Uygun Fiyatlar

Hızlı Servis​

İzmir Genelindeki Şubeleri İle Hızlı Servis​

% 100 Memnuniyet​

Her Zaman Ön Planda Olan Müşteri Memnuniyeti

İzmir Gaziemir'de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

AS Temizlik Olarak Gaziemir'de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler